Jak si můžete udržet neustálý žár v posteli, když jste spolu už skoro miliardu let? Je naprosto přirozené, že čím déle spolu jste, tím větší stereotyp v posteli zažíváte a je pouze na vás, zda necháte váš sexuální život v těch horších případech prostě vyhasnout nebo se do toho vložíte a navrátíte do ložnice přesně to, co jste měli na začátku vztahu a to, co se vám v poslední době nedaří najít. Nechte si od nás poradit!

  1. O sexu je třeba mluvit

Pokud cítíte, že váš sexuální život nejednou nějak stagnuje, věřte, že si toho všiml i váš partner. Jestli chcete tento problém vyřešit, je třeba o něm v první řadě mluvit. Svěřte se svému partnerovi, co vám chybí a ptejte se, co chybí jemu. Jen tak si to budeme moci příště vynahradit a udělat ten první krok k „renesanci“ vašeho sexuálního života.

  1. Překvapte partnera svůdným prádlem

Erotické prádlo je základem každé spokojené ložnice. Pokud ve vaší skříni ještě své místo nemá, neváhejte a rychle si pořiďte například podvazky, svůdný korzet, noční košilku či jiné. Nemusíte se bát, že budete muset nakupovat často – určitě ho nestihnete hned tak unosit, jelikož váš partner dlouho nevydrží, než z vás všechno svlékne!

  1. Protáhněte to!

Ruku na srdce, jak dlouho trvá váš sex? Jako dobrý sex se označuje takový, který trvá minimálně 20 minut. Pokud ten váš trvá kratší dobu, měli byste na něm rozhodně začít pracovat. Samozřejmě nesmíte tento časový údaj brát jako nějaký limit, který byste měli mít u postele nastaven na stopkách a neustále je sledovali, kdy už bude konečně konec. Prostě se tomu oddejte a nikam nespěchejte – klidně protáhněte předehru, která vás dokáže zaručeně rozpálit tak, jak to bývalo dříve!