Když se staví nebo rekonstruuje dům, je třeba řešit i střešní krytinu. Pokud jste tuto problematiku nikdy neřešili, možná uvažujete o tradičních možnostech, které můžete vidět ve svém okolí. Doba však pokročila a před unáhleným výběrem je vhodnési si ověřit, jaké možnosti se vám dnes nabízí.

Mezi nejmodernější krytiny na trhu patří ty plechové. Možná, že je každý den vídáte v okolí, ale doposud jste nepostřehli, že jde o krytiny z plechu. Mezi přední výrobce těchto krytin patří v tuzemsku výrobce STŘECHY COMAX® a níže se podíváme na střechy COMAX® detailněji.

Plechové střešní krytiny COMAX®

Pokud byste drželi v jedné ruce plechovou krytinu COMAX® a v druhé keramickou nebo betonovou tašku, zajisté byste si ihned všimli rozdílu v hmotnosti. Plechové střešní krytiny COMAX® jsou velmi lehké a poskytují snadnou a rychlou montáž. Jejich životnost není kratší než u jiných druhů krytin, naopak, na hliníkovou krytinu dostanete záruku životnosti 75 let.

Hliníkové krytiny jsou mimořádně odolné proti korozi, chemickým vlivům i UV záření. Nemusíte se bát, že by po čase ztratily svou barvu, naopak vynikají stálobarevností.

Vyrábí se s ohledem na životní prostředí, jsou 100% recyklovatelné. Pro krytí šikmých střech se vám nabízí krytiny COMAX ALUKRYT®, COMAX TAŠKA MAXI, COMAX FALC, COMAX KLIK, COMAX VLNKA a TRAPÉZOVÉ PLECHY COMAX®. K dispozici je však i designová maloformátová krytina COMAX BOCO 330. Kvalita krytin COMAX není prázdnou frází, je podložena atesty a výrobní proces naplňuje přísné evropské standardy ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Jak si krytinu objednat?

Výrobce STŘECHY COMAX® je vám k dispozici na webu strechycomax.cz, kde naleznete více informací i kontaktní údaje. Na základě vaší poptávky vám bude zdarma vytvořen kladečský plán, který bude obsahovat i nabídku doporučeného doplňkového sortimentu, aby střešní plášť správně fungoval.

Na materiál dlouho čekat nebudete, výrobce vám ho připraví do 10 pracovních dnů od potvrzení kladečského plánu. Následně bude materiál dovezen za pomoci nákladních vozů výrobce až k vám na stavbu. Inspirujte se na webu výrobce jednotlivými druhy plechové střešní krytiny a také hotovými realizacemi.