Uvažujete o tom, jaká podlahová krytina bude pro vaši podlahu nejlepší? Existuje spousta různých variant, pro kterou se ale rozhodnout? Je třeba si nejprve naplánovat, k jakému účelu bude daná místnost sloužit. Pokud jde o reprezentativní prostory, tedy obývací pokoj, případně kuchyni, volte určitě dlažbu. Dlažba vydrží cokoli, je barevně i tvarově stálá, odolná proti otěru i vlhkosti a snadno se vám bude udržovat. Pokud toužíte po útulném domově, zvolte dlažbu s dekorem dřeva, která přímo sálá harmonickou a domáckou atmosféru.

Do každého moderního interiéru skvěle zapadne mramorová dlažba či dlažba imitující betonovou stěrku. Pokud si potrpíte na luxusní vzhled, vsaďte na dlažbu s vysokým leskem, která pozvedne vzhled vašeho interiéru o úroveň výš. Dlažba je ale vhodná i do dalších místností, v kuchyni je neocenitelným pomocníkem. Čas od času se určitě i vám stane, že vám upadne na zem nůž, palička na maso, nůžky apod. Zanechaly tyto pády stopy na plovoucí podlaze, PVC? U dlažby se vám to nestane. Navíc ji můžete vkusně sladit s obkladem kuchyňské linky a vytvořit si tak příjemný prostor, kde se vám bude vařit samo.

Dlažba ale bude nejspíš součástí i dalších místností vašeho obydlí, v koupelně a na toaletě se bez ní nejspíš neobejdete, velmi praktická je také ve vstupních prostorách, zejména v zimě, kdy si na botách domů nosíte písek a kamínky. Kamínky mohou poškodit PVC, plovoucí podlahu i vinyl, dlažba je však otěruvzdorná a přežije bez úhony i kamínky v podrážkách. Vyberte si vhodný dekor a barvu a slaďte dlažbu s vaším stylem života. Uvidíte, že se stane součástí vašeho bydlení a bude vám spolehlivě sloužit.