Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše, říká se. Ne vždycky se umí plně pochopit, vytáčejí se do nepříčetnosti, ale žít bez sebe? To snad ani nejde! Když se zeptáme mužů, jaké vlastnosti nemají na ženách rádi, pak určitě bez většího váhání vysypou z rukávů hned několik věcí. Je třeba otázku obrátit. Jaké vlastnosti nemají ženy na mužích rády?

Špatné vlastnosti

Samozřejmě je to velmi individuální, některé ženy v níže uvedených vlastnostech mohou vidět jisté kouzlo a roztomilost, ale obecně se ženy těmto vlastnostem vyhýbají a u mužů je nemají rády, vlastně přímo nesnáší. Jaké vlastnosti to jsou?

Bordelář

Muži jsou od přírody bordeláři, kde co odloží, tam to i nechají. Ženy jsou naproti nim pořádkumilovné a tak není divu, že je tato vlastnosti vytáčí. Věčné téma pak bude ponožky pohozené kdekoliv v bytě, oblečení přehozené přes křeslo, prázdná plechovka od piva na stole, kolečka od sklenice a podobně. To jednu ženu vytočí k nepříčetnosti!

Všechno vím, všechno znám

Takový typický všeználek, který má rozhled takřka o čemkoliv, cokoliv řeknete, na to má svůj názor a ví přesně, o co se jedná. Inteligentní muže ženy milují, to bezesporu. Čeho je moc, toho je však už příliš a když muži neustále hovoří jen o sobě a o tom, co všechno zažili, viděli a poznali, to se jednomu přejí. A žádná žena nechce poslouchat samochválu.

Já, já, a jen já

Muž povětšinou zaujímá hlavní místo v rodině a co řekne, to platí. Nic se však nemá přehánět, dávno jsou pryč ty doby, kdy muž zavelel, a žena skákala, jak on pískal. Dnes jsou si partneři rovni a jsou tedy oba zodpovědní za chod rodiny. Muž, který začne prosazovat svou vůli bude jen arogantní sobec, kterého brzy budou mít plné zuby všichni v jeho okolí.