Začínáte se porozhlížet po inovacích Vašeho pneuservisu v novém kalendářním roce? Klienty k Vám rozhodně přilákáte kvalitními mycími službami, které Vám může poskytnout modulární mycí boxy od BKF CarWash.

Co nabízí automyčka BKF CarWash?

Tato automyčka byla navržena tak, aby odpovídala potřebám mytí v lokalitách s nízkou až středně velkou intenzitou mytí. Za taková jsou považovány především menší až středně velké obce. Automyčky se často používají jako doplňky čerpacích stanic, stanic technické kontroly a již zmíněných pneuservisů. Automyčky od společnosti BKF CarWash zažívají v současnosti čím dál tím větší boom a investice do nich je sázkou na jistotu, že Vaše peníze jsou investovány do něčeho, co posune Vaše podnikání dopředu. Klienti se k Vám budou rádi vracet a budou se těšit na kvalitní očistu jejich čtyřkolového miláčka. Automyčky jsou vybaveny pěti základními a jedním bonusovým mycím programem. Všechny do jednoho se přitom postarají o důkladnou očistu, odstranění nánosů špíny i prachu. Je přitom použito šetrných chemikálií a změkčené vody. Mycí programy obstarají předmytí s turbo postřikem, základní mytí, oplach, navoskování i závěrečný oplach. Bonusový program je určen pro postřik ráfků. Více informací se o jednotlivých mycích programech dovíte zde bkfcarwash.cz.

Výhody samoobslužných automyček

Společnost BKF CarWash velmi dobře spojuje kvalitní mycí služby s bonusovými programy. Jejím cílem je prostřednictvím samoobslužných automyček nabídnout klientům takové služby, které budou co nejvíce komfortní pro samotné řidiče. Velmi dobře si je vědoma toho, že naprostou samozřejmostí se stává bezhotovostní platba za použité služby. Zákazníci tak nemusí již více hledat po kapsách drobné nebo spoléhat na to, že jejich peněženka je naplněna potřebnou hotovostí. Nyní stačí mít s sebou svou platební kartu. Dalším programem, který se vyplatí mít, je BKF věrnostní program. Ten je určen především pro majitele služebních automobilů. Program umožňuje dobít BKF kartu snadno a rychle přes webový prohlížeč na internetových stránkách.