Kůže má coby kvalitní přírodní materiál mnohostranné využití. K řadě výrobků z pravé kůže patří také peněženky kožené.  Jejich výhodou je pevnost, dlouhá životnost a v neposlední řadě také elegance. Ať už se jedná malé peněženky pro pány do zadní kapsy kalhot, nebo větší rozměry, malé dolarovky, nejrůznější kožené peněženky pro mladé i zralé dámy, vždy je kožená peněženka vizitkou svého majitele.

Kožené peněženky pro pány

Který chlap není tak trochu ješitný a rád se ve společnosti nepochlubí svými úspěchy. Mělo by to ale vždy být v přijatelných mezích, aby muž nevzbuzoval spíše nesympatie. Pokud se muži různých věkových kategorií i společenského zařazení chtěli ve společnosti prezentovat, zdobí je nejen slušné chování a upravený zevnějšek, ale také doplňky, ke kterým patří i pánské peněženky kožené. Elegantní jsou především peněženky z pravé kůže v černé nebo hnědé barvě. Ovšem obchod AHAL vychází vstříc i výstředním povahám, kterým nabízí různé další barevné odstíny kožených peněženek.

Dámské kožené peněženky

Ženy všech věkových kategorií mají rády rozmanitost ve výběru. Proto se jejich zájmu přizpůsobují i výrobci peněženek a nabízejí dámské kožené peněženky malé i velké a hlavně  v nejrůznějších barvách. Dámy se tak nemusí obávat, že by měly všechny stejný typ peněženky. Na výběr mají peněženky se zapínáním na přezku, na sponu nebo na zip jemný i masivní, s praktickým poutkem k nošení i bez poutka, peněženky z hrubé i jemné kůže. V sortimentu dámských peněženek najdou dámy jak decentní, tak pestré barvy z venku i uvnitř.

Vlastnosti kožených peněženek

Pro mnoho spotřebitelů je jedním z hlavních parametrů cena, která se odvíjí od několika parametrů. Nejčastěji to bývá značka a dále pak kvalita materiálu, design a preciznost zpracování detailů. Pokud si budete vybírat mezi levnými peněženkami, nemusíte mít obavy, že by se jednalo o nižší kvalitu. Například i některé značkové peněženky lze pořídit za příznivou cenu. Obchod AHOLD ovšem nabízí i velice levné koženkové peněženky pro pány i dámy.