Cítíte se být v bezpečí? V dnešní době to může prohlásit jen málokdo. Mnoho pokusů ukázalo, že co není přikované nebo přibetonované, tak se může rychle odcizit a pro zloděje není ani překážkou, když je to za cizím plotem. Pokud se obáváte zlodějů, vandalů nebo zkrátka jakýchkoliv vetřelců, kteří by mohli vstoupit na váš pozemek, je pro vás nejvýhodnější možností pořízení fotopasti.

Někteří si myslí, že fotopasti slouží jen k focení plachých divokých zvířat. V této oblasti nemají konkurenci, jsou však také bezkonkurenční ve střežení majetku. Na rozdíl od kamer je nikdo neuvidí, protože jsou malé, maskované a umístěné na místě, které nikdo nekontroluje, většinou jde o stromy. Fotopast není jako kamera, nenatáčí v jednom kuse, namísto toho disponuje PIR čidlem, které reaguje na tepelný pohyb a pokud do střežené zóny vstoupí zvíře nebo člověk, fotopast ho okamžitě vyfotí nebo nahraje na video, podle toho, jak máte fotopast nastavenou. Mezi nejlepší na trhu patří fotopasti Bunaty, reagují ve zlomku vteřiny a je nemožné přes fotopast projít, aniž by vás nezaznamenala.

Výhody fotopastí Bunaty

Fotopast Bunaty funguje nonstop a díky neviditelnému nočnímu přísvitu pořídí i v nočních hodinách vysoce kvalitní záběry. Fotopast ukládá záběry na paměťovou kartu a vy si je následně můžete prohlédnout v počítači nebo přímo na těle fotopasti, pokud disponuje obrazovkou. Jestliže však chcete být neustále informování, je nejlepší zbraní fotopast s GSM modulem. Taková fotopast vás okamžitě informuje o každém vetřelci tím, že vám zašle jeho snímek emailem nebo na telefon pomocí MMS. Vy tak budete mít aktuální a neustálý přehled, kdo se na vašem pozemku pohybuje. Aktuálně jde o nejlepší možnost ochrany majetku. Fotopasti nejsou velkou investicí a zajistí vám klidný spánek a pocit bezpečí.