Milujete nevšední zážitky, které vkládáte do svých volných dnů? Pak je právě pro vás ideální volbou ubytování v korunách stromů. Možná jste, jako malí, snili o dřevěném domku v korunách stromů. Nyní si ten sen, alespoň na nějakou dobu, můžete splnit.

Utečte od chaotické civilizace

Současná doba i životní tempo jsou velmi uspěchané. Také životní prostředí není, ve většině případů, ideální. Udělejte si chvilku klidu a dopřejte si odpočinek a restart daleko od civilizace. Zavítejte do přírody a užívejte si vůni lesa, dřeva a čistého vzduchu. Zaposlouchejte se do jemného šumění listů. Vydejte se tam, kde není živáčka, jen zářivá obloha nad vašimi hlavami. Ano i to je realita, kterou nabízí TREEHOUSE JEŠTĚD. Pobyt si můžete objednat na webu www.treehousejested.cz. Nabízí se vám tak jedinečná příležitost obývat domek na stromě a zažít nevšední a romantický pobyt v korunách stromů, kde jste jen vy a příroda. Domek je umístěný na samotě a nabízí dokonalý výhled do okolní krajiny. Na webu naleznete dva Treehousy. Emanuel se nachází v hustém lese s výhledem na Ještěd. Amálka je umístěná na lesní mýtině a nabízí nádherný panoramatický výhled na celý Ještědský hřbet s jeho dominantou. Obě místa představují kombinaci dechberoucího prostředí s komfortním a neotřelým ubytováním. To vše představuje romantický pobyt s nezapomenutelnými zážitky.

Okolí Ještědského hřbetu

Ještědský hřbet se rozkládá v Libereckém kraji, v okresech Liberec a Jablonec nad Nisou. Jeho dominantu představuje právě Ještěd, který je zároveň i jeho nejvyšším vrcholem. Nachází se zde televizní vysílač postavený v technicistním architektonickém stylu. Spodní část vysílače zaujímá hotel a restaurace. Na vrcholek vedou lanová dráha, silnice i pěší stezky. Část svahu je součástí lyžařského střediska.