Muži jsou z Marsu a ženy zase z Venuše. Ženy muže obvykle přitahují, některé víc a některé naopak méně. Tak to zkrátka je, tak to funguje. Každý jeden muž má něco, co se mu na ženách nelíbí. A u žen to není jinak, seznamy věcí, které na mužích ženy nemají rády, neberou konce. Některé věci se opakují, některé jsou velmi časté.

Seznamy, které neberou konce

Muži i ženy tvoří seznamy věcí, které na sobě nemají rádi, které je odpuzují. Když se na to podíváme z pohledu mužů, jak to vlastně je? Ženy chtějí mnohdy působit dokonale, krásně a často to, v dobré vůli, přeženou. Jaké věci mohou mužům připadat na ženách „už příliš moc“, co jim připadá odpudivé? Máme pro vás seznam. A co na to ženy? Ty si to mnohdy ani neuvědomují.

Příliš extravagantní účes

Ženy rády zkoušejí nové věci, a když mají před sebou akci, na které jim velmi záleží, pak to mají sklony přehánět. Extravagantní účesy, které jsou vhodné na módní přehlídku nebo nějaké focení nejsou ideální na schůzku a podobně.

Příliš silný make-up

Make-up pomáhá zakrývat nedostatky a naopak podpořit to, co se ženám na sobě líbí. Opět platí to, co u účesů, některé ženy, když mají před sebou důležitou schůzku, snaží se vypadat co možná nejlépe. Proto použijí víc make-upu, než je běžné, použití silnou vrstvu, líčení je tak nepřirozené. Navíc, někdy se to úplně nepovede a žena vypadá jak „natřená omítkou“.

Třpytky všude

Jednu dobu, kdo se netřpytil, jakoby snad ani nebyl. Ta doba už dávno pominula a zvláště v líčení je třeba držet se při zemi. Raději sáhněte po naturálním líčení, které jen lehce zvýrazní vaše přednosti. Třpytky nechejte na párty a retro večírky, kam se to bude hodit mnohem lépe.