Muži jsou z Marsu a ženy zase z Venuše. Ženy muže obvykle přitahují, některé víc a některé naopak méně. Tak to zkrátka je, tak to funguje. Každý jeden muž má něco, co se mu na ženách nelíbí. A u žen to není jinak, seznamy věcí, které na mužích ženy nemají rády, neberou konce. Některé věci se opakují, některé jsou velmi časté.

Seznamy, které neberou konce

Muži i ženy tvoří seznamy věcí, které na sobě nemají rádi, které je odpuzují. Když se na to podíváme z pohledu mužů, jak to vlastně je? Ženy chtějí mnohdy působit dokonale, krásně a často to, v dobré vůli, přeženou. Jaké věci mohou mužům připadat na ženách „už příliš moc“, co jim připadá odpudivé? Máme pro vás seznam. A co na to ženy? Ty si to mnohdy ani neuvědomují.

Problémy s ústní hygienou

Stane se to občas každému, i když si čistíte zuby, někdy prostě může nepříjemný zápach přetrvat nebo se po nějakém jídle utvořit. Kromě zápachu to mohou být také zažloutlé zuby. Celkově to působí, že se žena o sebe nestará, že o sebe nepečuje. Správná ústní hygiena, péče o zažloutlé zuby, to je důležité.

Špatná hygiena obecně

Ač se to zdá spoustě lidí jako bláznovství, péče o vlastní tělo je důležité. Pravidelné sprchování, používání antiperspirantu, deodorantu, parfémy. Umyté vlasy, oholené nohy, dokonale hladké podpaží, čisté ruce, upravené nehty. To jsou všechno indicie, které signalizují, že žena o sebe pečuje. Když tomu tak není, snadno to vypadá, že žena o sebe nepečuje.

Příliš tmavá rtěnka

Rtěnka není hřích, ale zase je důležité myslet na to, jakou barvu zvolit. Pokud jste single a zvolíte tmavou barvu, patrně to není nic proti ničemu. Když však na rty aplikujete tmavou barvu, moc se to nelíbí mužům. Ti mají raději světlejší a přirozené odstíny. Nechtějí být celí od rtěnky.