Narozeniny jsou dobou, kdy pořádáte oslavy narozenin, dostáváte více či méně povedené dárečky, dáte si s přáteli a rodinou nějaký ten alkohol, dort, uděláte pohoštění a všichni se společně velmi dobře pobavíte. Když jdete na narozeniny někoho blízkého, chcete se blýsknout dárkem, který vyberete. Když však jde o vaši partnerku, pak by to měl být dárek, na který jen tak nezapomene. Chcete něco, aby si to zapamatovala, aby mohla třeba v následujících letech vzpomínat, aby jí to potěšilo a udělalo radost.

Udělejte průzkum

Ze všeho nejdřív je dobré se vydat na drobný průzkum. Hlavně nenápadně! Je dobré darovat například zážitky, protože na ty se jen tak nezapomene. Ovšem někdy můžete omylem vybrat špatný zážitek a tím pádem se dostaví nejen trapas, ale například také nemilá vzpomínka. Co takhle dát někomu seskok padákem, když se bojí výšek? To asi nebude to pravé ořechové! Nejste-li si jistí, co by partnerce udělalo radost, vyzkoušejte nenápadný průzkum.

Seskok padákem

Poměrně častá verze zážitku jako dárek. Pokud žena miluje adrenalin, nebojí se výšek a má ráda nebezpečí, pak je to pro ni dárek jako dělaný. S pomoci profesionálních instruktora může žena vyskočit z výšky čtyř tisíc metrů, užije si hned několik sekund volného pádu, užije si pohled na svět z jiné perspektivy. Bude to každopádně zážitek na celý život.

Degustační menu v restauraci

Milovnice dobrého jídla a pití ocení jistě degustační menu, která jsou k dispozici v mnoha restauracích. Můžete zvolit vaší oblíbenou restauraci, popřípadě si vyhlédnout tematickou restauraci – indická, španělská, řecká, italská a podobně. Tam všude si užijete skvělý a ničím nerušený večer.

Eurovíkend

Pokud jde třeba o významné jubileum, můžete se rozšoupnout a zamluvit eurovíkend ve městě, které chce vaše přítelkyně navštívit už hodně dlouho. Chce do romantické Paříže? Nebo do cyklistického Amsterdamu? Nebo do královského Londýna?