Každá žena je ráda, když vidí, že její partner dosáhne pevné erekce, protože může očekávat kvalitní sex. Ne vždy se ale taková erekce dostaví. Většina dospělých mužů už někdy zažila stav, kdy se potřebná erekce nedostavila, většinou za to může únava, stres, tréma, hlava plná práce nebo třeba alkohol. Ojedinělé intimní problémy by měla každá žena pochopit, když je však problém pravidelný a opakuje se dokola, můžete významně narušit partnerské soužití.

S řešením neotálejte

Co nejdříve byste měli zajít k urologovi, aby vás prohlédl. Jde o experta přes pohlavní partie, proto je to nejlepší člověk, na koho se můžete obrátit. Vyšetří vás, abyste měli jistotu, jestli není problém způsobený nějakým zdravotním stavem. Pokud to situace dovoluje, předepíše vám léky, které se vám o erekci postarají. Většinou jde o známý lék obsahující účinnou látku sildenafil (Viagru). Dále to může být lék obsahující tadalafil (Cialis). Tyto léky jsou velmi účinné a po pozření začnou účinkovat zhruba za půl hodiny. Erekce nepřijde sama, ale když se vzrušíte a budete penis stimulovat, okamžitě se prokrví a dosáhnete pevné erekce.

Tyto léky nejsou vůbec levné a mnoha lidem vadí skutečnost, že jsou na předpis, tak se snaží získat bez předpisu generika, tedy léky se stejnou účinnou látkou, ale od jiného výrobce. Nejznámější je Kamagra, jde o vysoce účinné generikum Viagry, které vyrábí indická farmaceutická společnost Ajanta Pharma. Produkty Kamagra jsou k dispozici v různých podobách, ale v české lékárně je nekoupíte, protože u nás má na tyto léky patent Pfizer. Lze si je však koupit online. Kamagra prodej je vhodný pouze přes prostředníky, kteří vám zajistí prodej originálních produktů od Ajanta Pharma. V Čechách je populární obzvláště eshop Kamagraprodej.net, kde si můžete originální produkty Kamagra snadno pořídit kdykoliv budete potřebovat.