Hledáte způsob, jak se rychle a spolehlivě zbavit svého poškozeného nebo jinak nepojízdného automobilu? Ekologická daň a poplatky spojené s převodem vašeho vozidla jsou vyšší, než je jeho současná cena? Rychle a spolehlivě vám pomůže SbohemAUTO.cz.

Proč právě SbohemAUTO?

Nabízí odtah a ekologickou likvidaci zdarma. Můžete prodat váš autovrak. Jeho cenu si ověříte na bezplatné lince 800 10 12 15 nebo pomocí online formuláře na webu sbohemauto.cz.

Společnost poskytuje garance pro majitele vozů

Sbohem AUTO je plně certifikovaná společnost, jejíž náplní je profesionální ekologická likvidace vozu. Disponuje všemi potřebnými povoleními a certifikáty, které jsou potřebné pro legální ekologickou likvidaci autovraků. Vše si můžete ověřit na portálu MŽP. Ekologickou likvidaci si můžete objednat jak pro osobní, tak i nákladní automobily. Zaměstnanci společnosti poskytují transparentní jednání a jsou vždy seriózní.

SbohemAUTO využívá pouze recyklační centra, která splňují plnou certifikaci a akreditaci pro sběr a ekologickou likvidaci autovraků podle platných předpisů a norem.

Při odtahu jakéhokoli vozidla automaticky získáte Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci. To je, společně s Protokolem o ekologické likvidaci vozidla potřeba předložit při odhlašování vozidla z Evidence silničních vozidel.

Postup

Jak již bylo řečeno výše, můžete využít bezplatnou telefonní linku nebo kontaktní online formulář. Zde uvedete základní informace o vozidle – stáří, výrobce, stav. Poskytnutím maxima informací získáte vyšší šanci na co nejvyšší výkupní cenu. Zaměstnanci společnosti připraví cenovou nabídku a kupní smlouvu. Pokud budete souhlasit, může dojít k převzetí automobilu. Připravte si potřebné dokumenty – průkaz totožnosti, kopii velkého TP. Jestliže jste autovrak získali jako dědictví, tak kopii dědického řízení. Pokud je majitelem jiná osoba, tak její plnou moc.