Milují život v luxusu a to včetně luxusních věcí, dovolených. Drahá auta, oblečení, nejnovější modely telefonů, život v luxusu, bary, večírky, nejdražší pití. To všechno je denní chléb zlatokopek. Je zde však malý háček. Tyhle kočky na tento život nemají. A tak musí najít někoho, kdo jim toto všechno zajistí. Nějakého toho sponzora.

Zlatokopky útočí

Takové slečny hledají někoho, kdo by jim jejich život na vysoké noze zasponzoroval. Samy na to nemají a plahočit se někde v práci za pár tisícovek? To ani náhodou. Raději si počíhají na někoho, kdo je bude živit a dopřávat jim vše, co si přejí. Máte vedle sebe partnerku a přemýšlíte, jestli i ona náhodou není zlatokopka? Jak to poznat?

Materiální věci jsou top

Nic jiného v podstatě ani moc nemá smysl. Chcete svou přítelkyni překvapit a jako dárek k narozeninám jí vlastnoručně uvařit večeři? Připravte se, že moc nepochodíte. O zážitky nehmotného charakteru zlatokopka nestojí, chce jen to, co se dá osahat a to, co vypadá opravdu draze.

Zaplať to!

Navrhla večeři v drahé a vyhlášené restauraci, kde se běžná útrata pohybuje v řádu několika tisíců. Samozřejmě taky čeká, že ten, kdo to bude platit, jste vy. Má vyhlídnuté krásné nové boty, které však stojí tolik, jako nájem jedna plus jedna. Když však neotevřete nadšeně peněženku a nekoupíte to, co chce, pocítíte na vlastní kůži hněv zlatokopek. A fakt není o co stát.

Dárky jako samozřejmost

Dárečky na narozeniny, výročí nebo Vánoce? Kdeže, zlatokopka chce pozornosti prakticky pořád! Při každé schůzce touží po nějakém tom dárečku a je jasné, že s obyčejnou klíčenkou se nesmíří. Leda by na ní byl klíč k luxusnímu autíčku nebo bytu. Drahé hadříky, šminky, boty, to všechno jsou pro ní jen drobné dárky, které očekává za to, že vás oblažuje svou přítomností.