Stalo se vám už někdy, že jste sledovali televizní zprávy na jednom televizním programu a na jiném televizním programu jste viděli zprávy, které měli zcela jiný obsah zpravodajství? Každý den se v tuzemsku i zahraničí stane velké množství událostí, ať už jde o politická rozhodnutí, ekonomické změny, nehody, opatření nebo dění ve světě. Je nemožné pokrýt ve vysílacím čase vše potřebné. Někdy jsme dokonce svědky toho, že se úmyslně nemluví o důležitých událostech, na některé události není nahlíženo nestranně nebo se dozvíte zavádějící informace.

To nutí stále více lidí, aby sledovali zpravodajství na více programech. To samé je u zpravodajských serverů, stále více lidí má málo času na sledování televizních zpráv a tak si raději v rychlosti přečte na oblíbeném serveru, co se událo. Když si však obsah přečtete, tak znáte jen zlomek všeho důležitého. Opět je tedy nutné navštěvovat více serverů a číst zprávy na více místech. To je však velmi vyčerpávající a mnoho lidí to raději vzdá. Pokud máte málo času na prohlížení všeho důležitého, co vás zajímá, je pro vás určen projekt https://www.cerstvezpravy.cz/

Proč sledovat Cerstvezpravy.cz

Cílem tohoto webu je monitorovat obsah všech důležitých českých webů a informace o něm třídit podle zaměření. Na webu jsou různé kategorie, od běžných zpráv až po ekonomiku, kulturu a další. V každé kategorii najdete stručný obsah velkého množství webů a to ve formě titulků jednotlivých článků, ty jsou přehledně rozděleny do boxů podle jednotlivých zdrojů. V každé kategorii tak uvidíte obsah celé řady webů, nemusíte je tedy procházet jednotlivě, ale jen si můžete přečíst titulky jednotlivých článků, abyste se rozhodli, které z nich si přečtete. Na článek se dostanete kliknutím na jeho titulek. Web cerstvezpravy.cz dokáže ušetřit velké množství času. Dokonce je zde sekce „Moje“, u každého zdroje máte možnost označit ho jako oblíbený a následně se vám bude zobrazovat jeho obsah v této sekci. Ušetřete si čas a procházejte novinky efektivně, web cerstvezpravy.cz vám to umožní.