Nevěra je častým důvodem k rozvodu nebo rozchodu. Je to věc, kterou nikdo pravděpodobně neplánuje. Možná někdy ani nejde o zamilovanost, možná je o pocit něco si dokázat. V partnerském životě jsou problémy, celkově se oba necítí dobře a najednou se objeví někdo, kdo přinese příjemný a zvláštní pocit. Může za to někdy i alkohol, špatná konstalace hvězd. Každý má jinou výmluvu.

Signály, které upozorňují

Zamilovanost se může po letech vytrácet, může se stát spousta věcí. Nelze se proto divit, že se lidé, ať už muži či ženy, setkávají s nevěrou. Je to poměrně častým problémem ve vztazích. Co na takovou nevěru lidé říkají, je otázkou osobních preferencí a názoru. Existuje nějaké upozornění nebo signál, že se nevěra může objevit?

Nečekaná pozornost

Do práce nastoupila nová kolegyně. Padli jste si do oka, rozumíte si nejen po pracovní stránce. Chcete kolegyni potěšit, občas jí donesete něco, co má ráda, co se jí líbí, o čem dlouho mluví. Vaše přítelkyně doma? Ta vás už marně několik měsíců prosí o navrtání poliček, upozorňuje vás na to, že chce lístky do kina na to či ono. Pozornosti se však úplně nedočká.

Náhodná setkání

„Náhodná“ přesně v uvozovkách, protože tyto setkání opravdu pečlivě plánujete. Firemní obědy, když zůstane kolegyně přesčas, zůstanete dobrovolně i vy, dáváte si společné pauzy na kávičku, chodíte spolu na obědy a podobně. Zkrátka každá příležitost je řádně využita.

Držíte vše v tajnosti

Občas si napíšete, zavoláte nebo vyměníte pár slov. A všechno rovnou také mažete. Nejsou důkazy, není zločin, i když vlastně o zločin v podstatě nejde, že? Jenže, co kdyby to přítelkyně nebo manželka zahlídla? Asi o tak nevinnou věc nejde, že?