Mít na starosti sklad je těžší, než se může zdát a čím větší sklad je, tím více práce znamená. U každého skladu je zapotřebí mít přehled nad každou položkou. Je potřeba včas doplňovat zásoby, vše evidovat, vědět, čeho je nedostatek a také mít neustálé spojení s dodavateli. Ne každý dokáže vést sklad skutečně efektivně a pokud mezi ně patříte, je nejvyšší čas si pořídit kvalitní skladový systém, který se postará o to, aby bylo jeho řízení snadné a efektivní.

Zajistěte si ERP systém

Základem by měl být ERP systém, který vám umožní mít kompletní přehled nad vaším skladem. Nejlepší volbou je AutoCRM a to z prostého důvodu, bude vám upraven tak, aby obsahoval potřebné funkce. Můžete jednotlivé položky detailně sledovat, upravovat a také mít pod kontrolou jednotlivé pohyby ve skladu. Můžete sledovat, kdy byla jaké položka uskladněna a kdy byla vydána ze skladu, položky si také můžete řadit do kategorií a podkategorií. Můžete si evidovat výrobce i dodavatele a včas je kontaktovat, když budete mít některých položek nedostatek. Můžete si je také filtrovat podle vašich specifikací.

K dispozici vám je také výrobní systém, který může být součástí AutoCRM. Umožní komunikaci mezi jednotlivými odděleními, což výrobu nejen zrychlí, ale také to umožní předcházet různým komplikacím v jednotlivých výrobních úsecích. S AutoCRM můžete detailně sledovat všechny procesy výroby a rázem budete vědět, které procesy je možné zefektivnit nebo jinak zlepšit. Nápomocné vám budou analýzy výrobních procesů, se kterými budete mít přehled třeba o dostupnosti surovin, změnách cen a dalších věcech. Pod palcem budete mít všechny zákazníky, můžete sledovat historii jejich objednávek a také vytvářet zajímavé nabídky pro své současné i potenciální zákazníky. Funkcí je mnohem více a pokud vás zajímá více informací, navštivte web AutoCRM.cz, kde si můžete tento systém také zcela zdarma vyzkoušet.