Stereotyp je mezi partnery velmi nebezpečný a už se postaral o rozpad mnoha vztahů. Jde o skrytého nepřítele, který se projeví často až po mnoha letech soužití. Cítíte, že se mezi vámi už vytrácí ta jiskra, která byla na začátku? Sexuální život hraje ve vztahu velmi důležitou roli a je potřeba se postarat, aby pořád stál za to, jestliže cítíte, že se dostal stereotyp i do vašeho vztahu, je nejvyšší čas ho řešit. Skvělou možností je tantrická masáž pro páry.

Co můžete od tantrické masáže očekávat?

Jde o skvělé zpestření partnerského života. Tantrické umění má velmi dlouhou historii, pochází z Indie a v párové masáži má tantra za úkol pomoci oběma partnerům oživit sexuální život, vrátit jim sexuální energii a podpořit jejich milostné fantazie. Vše začíná hlazením a dotyky, teprve následně přijde na řadu masáž. U mužů je nejpopulárnější tantrická masáž penisu, která může probíhat i samostatně. U žen je vyhledávaná tantrická masáž intimních partií. Před masáží se můžete domluvit, kde budou hranice masáže, jestli chcete masáž vaginy nebo jen vnější masáž. Každá masáž začíná rozhovorem, následně proběhne společná sprcha a poté začne masáž za doprovodu svíček, tantrické hudby a romantické atmosféry. Sexuální energie bude rozvedena od pohlavních orgánů do celého těla. V poslední fázi je zahrnuta masáž intimních partií, u které může dojít k vyvrcholení.

Pro každý pár je tantrická masáž praha skvělým zpestřením intimního života a pokud trpíte stereotypem, tato masáž může váš vztah opět oživit. Tantra masáž Praha je vám k dispozici v salonu Coccinelle, který najdete na adrese Malá Štěpánská 1929/9, 120 00 Praha 2-Nové Město a více informací i možnost objednání najdete na webu coccinelle-erotic-tantra-massage.cz.