Rádi byste vašemu automobilu propůjčili jedinečný vzhled? Máte rádi rychlé vozy, kterým nechybí sportovní úprava? Pořiďte si kvalitní a dobře vypadající elektrony, které budou evokovat rychlost i ojedinělý vzhled.

Alu kola

Pestrobarevná nabídka, to je jedna z velkých výhod alu kol, kterým nikdo neřekne jinak než liťáky či elektrony. Elektrony jsou nabízeny v obrovském množství provedení a na své si přijde opravdu každý. Ještě předtím, než si nové elektrony koupíte, je dobré se pořádně zamyslet nad tím, jak chcete, aby váš vůz finálně vypadal.

Dynamičnost vs. decentnost

Přejete si skutečně dynamický vzhled vozu, který evokuje rychlost i v momentě, kdy vůz stojí na místě? Jděte do kol, která mají nesčetně tenkých paprsků, nebo naopak volte taková kola, která mají paprsků jen několik a velké mezery, mezi kterými budou svítit brzdové třmeny.

Naopak sázíte-li na decentnost, rozhodně se podívejte do nabídky automobilky, která váš vůz produkovala, protože jejich designéři navrhují taková kola, která si rozumí s celkovým designovým pojetím jejich vozů.

Možná vizualizace

Mnoho prodejců elektronů, které najdete na internetu, nabízí možnost vyzkoušet si zvolený typ kol přímo na vašem voze. Do takového editoru stačí jen nahrát fotografii vašeho vozu a kola se na něj promítnou, takže budete mít perfektní představu o tom, jaký bude výsledný efekt, lidově nebudete kupovat zajíce v pytli.

Kvalitní výběr

Při výběru dbejte na design, ale také na kvalitu kol od jednotlivých výrobců. Je dobré sledovat reference od ostatních zákazníků, a především se řídit heslem, že šetřit na kolech je naprostý nesmysl. Nekvalitní kolo vás totiž může stát nejen podstatně více peněz, které budete muset platit poté, co se kolo poškodí, ale především může ohrozit samotný vůz a posádku v něm. Nekvalitní kola skutečně mohou být příčinou dopravní nehody, a proto je dobré do nich při pořízení investovat.