Bude mít vaše žena narozeniny a vy pro ni ještě nemáte dárek? Nebo se blíží vaše významné výročí? Co takhle ji pořídit luxusní spodní prádlo. Takový dárek ji zaručeně potěší a ještě tím ukážete, že svou ženu skutečně milujete. Ocení totiž vaši odvahu, že jste se pustili do ne zcela jednoduchého úkolu. Zjistěte, na co si dát pozor při výběru luxusního spodního prádla, tak abyste se trefili do vkusu své ženy.

Jak správně vybrat podprsenku

Výběr podprsenky je pro opravdu odvážné muže, jelikož si většina neví rady s volbou velikosti. Avšak není se třeba ničeho obávat, jelikož stačí projít šatník vaší ženy a podívat se na velikost její nejoblíbenější podprsenky. Nezapomeňte na to, že to musíte udělat potají, aby vaše žena nic netušila. Jakmile máte jasno ve velikosti podprsenky, tak už jen stačí se zamyslet nad tím, jaký typ podprsenky vyberete. Zda to bude kosticová, klasická push-up či bezešvá podprsenka. Rozhodně nic nezkazíte výběrem krajkové braletky, která se těší velké oblibě. Vybírejte vždy s rozmyslem.

Nevíte, jak měřit velikost podprsenky? Mrkněte na návod na e-shopu Anna Berty, kde zároveň najdete opravdu luxusní spodní prádlo pro všechny ženy. Nebo ukažte oblíbenou podprsenku vaší ženy v obchodě.

Vybrat dámské kalhotky bude snazší

K podprsence bezpochyby patří kalhotky. Oproti podprsence bude výběr kalhotek méně náročný úkol. Opět zkontrolujte velikost a typ kalhotek, které vaše žena nosí v jejím šatníku. Je potřeba, aby vaší ženě svůdné kalhotky padly. Za špatnou velikost by vám asi nepoděkovala. Také byste měli myslet na barvu kalhotek, tak aby se hodily k barvě podprsenky. Vybírat můžete z mnoha střihů a variant, ať jde o klasické kalhotky, luxusní vysoké kalhotky, tanga, průhledné kalhotky apod. Nakonec nezapomeňte věnovat pozornost kvalitě materiálu.

Dárkovým poukazem nic nezkazíte

Pokud si na výběr spodního prádla přece jen netroufáte, pak můžete zvolit variantu dárkového poukazu. Výhodou dárkového času je jednoznačně rychlost. Dárkový certifikát budete mít k dispozici v podstatě hned na svém e-mailu. Pak už stačí jen dárkovou kartu vytisknout. A navíc vaše manželka může využít poukaz při nákupu přes internet, nebo vámi vytisknutý poukaz vezme s sebou do kamenné prodejny. Takže si vybere sama, a vám odpadne starost s volbou správné velikosti spodního prádla.

Luxusní dámské spodní prádlo najdete na e-shopu a v kamenné prodejně Anna Berty.