Hledáte další a další možnosti, jak si úklid velkých prostor usnadnit? Povolat si na pomoc horu nových pomocníků není věc, která by pro vás byla možná? Pokud jim dáte práci, bude nutné zamyslet se nad tím, jak je ohodnotit. A ne každý uklízí tak, jak si myslíte nebo představujete. Existují však přístroje a nejrůznější další pomocníci, kteří vám s takovýmto velkým prostorem pomohou a úklid spolu zvládnete, jednoduše a hravě! Stačí jen popřemýšlet, zda vám pomohou kompaktní nosiče, které své uplatnění najdou zejména venku, nebo velké mycí stroje, které vám pomohou zkrátit čas úklidu.

Celoroční využití strojů

Potřebujete najít správný stroj, který vám může pomoci nejen při úklidu, ale také při dalších pracích? A to hned v několika různých oblastech. Můžete tak techniku využívat v komunální oblasti, pomoci v zahradnictví, stavebnictví nebo při likvidaci odpadu. Zde všude vám bude nápomocná multicara, což je německá značka kompaktních nosičů nástaveb a transportérů s dlouholetou tradicí. Jejich kvalita a výkonnost je podložena víc než osmdesáti lety zkušeností. Na trhu je ve svém oboru absolutní jedničkou a poskytuje opravdu širokou škálu produktů, takže si jednoduše vyberete přesně to, co je pro vás nejlepší a co potřebujete.

Úklid vnitřních prostor

Potřebujete uklidit velké prostory? Sklady, obchody a další a další plochy? Existují stroje, které vám v tomto ohledu mohou skutečně pomoci. Takzvané scrubmastery jsou toho jasným důkazem. Jde o praktické a kompaktní stroje, které pomáhají v úklidu. Například Scrubmaster B12 je snadno přepravitelný podlahový mycí stroj, který čistí menší plochy. Jeho vystupující hlava diskového kartáče umožňuje čištění blízko krajů a jednoduše vám pomůže šetřit čas. Pracuje efektivně na všech podlahách, má nízkou hmotnost, takže jej snadno přepravíte z místa na místo.