Nakupujete rádi na internetu? Nákupy přes internet se stávají stále více oblíbené, protože přináší mnoho výhod. Vše si prohlédnete z pohodlí domova, nikde se nemusíte s nikým strkat, shánět protivnou, unavenou obsluhu, když chcete něco o produktu vědět. Balík vám často doručí až k rukám – nebo aspoň by tomu tak mělo být a zboží bývá také často levnější než v kamenných obchodech. Toho využívají právě cashback portály, které fungují na jednoduchém principu, kde vydělávají všichni – prodejce, cashback portál a také konečný spotřebitel. Oblíbený a hodně využívaný je cashback portál Tipli.

Jak cashback portál funguje?

Princip fungování cashback portálu je velmi jednoduchý a přitom velice efektivní. Na webových stránkách tipli.cz naleznete mnoho obchodů, které jistě důvěrně znáte ze svých předchozích nákupů. Vše potřebné tak máte na jednom místě a to nejen různé zboží, ale také například pojištění. Vyberete si obchod, kde chcete nakupovat a Tipli vás do vybraného obchodu přesměruje. Váš další nákup probíhá, jak jste zvyklí. Stejně tak platba nebo případná reklamace. Využít můžete i mnohé slevové kódy a kupóny nebo slevy online. Jedním z takových oblíbených obchodů je About You, která je stále více oblíbený pro velkou nabídku nadčasového oblečení i módních výstřelků. Velkou výhodou u nákupů na About You je neplacení žádného poštovného. A to ani u případné reklamace. Společnost hradí vše za vás a nákupem přes tipli.cz získáte část peněz ze svého nákupu zpět. To se už vyplatí.

Proč vrací peníze zpět?

Proč Tipli vrací peníze zpět? Na tom není nic tajného ani složitého. Různí dodavatelé, prodejci a poskytovatelé služeb platí webovému portálu za zprostředkování prodeje. Je to určitý druh reklamy. A oni se o odměnu rozdělí se spotřebiteli, kteří mají důvod se k nákupům na portále vracet a objevovat další obchody, jakým je například oblíbený obchod s obuví eObuv, kde nakoupíte levnou, ale kvalitní obuv pro různé příležitosti.

Tip: Profesionální copywriting za hubičku.