Stále více lidí si přeje užít si příjemného počasí pro výlety do blízkého i vzdáleného okolí. Upravit si prostor kufru přitom není nikterak složité. Buďto si stačí vybrat vestavbu do auta na spaní od Rebuild Car nebo vám mohou pomoct například hliníkové profily, které zajistí dostatek úložného prostoru, vlastní kuchyň, nebo také vlastní pokojíček pro přepravu zvířecího mazlíčka.

Proč zrovna hliník?

Lidé zjistili, že pomocí pohodlné stavebnice, jakou hliníkové profily bezesporu jsou, si mohou dopřát úplně nový rozměr pro své auto. Hliník je jako materiál nejen lehký, ale také odolný. Vydrží tak velmi dlouho. Navíc jej můžete bez problémů omýt a opět vložit do auta. Hodí se tedy nejen pro stavbu úložného prostoru v rámci auta, ale také pro přepravní box pro zvířecího mazlíčka. Tento materiál nevyžaduje žádnou údržbu, ani povrchovou úpravu. Hliník vše již v sobě skrývá.

Přepravní box i malá kuchyň

Nejčastěji si do aut lidé sestavují různé přepravní boxy pro své zvířecí miláčky, kteří jsou tak po celou dobu jízdy v bezpečí a pohodlí. Novým trendem v době pandemie se však staly také obytné vestavby. Jednoduše si pomocí hliníkových profilů cestovatelé tvoří bezpečné úložné prostory. „Líbí se nám, že máme konečně vše na svém místě,“ uvádí Jaroslav a dodává, že auto je tak připraveno i na delší výlety, protože si do něj postavili malou kuchyňku s vlastním dřezem.

Každý si plní své přání

Hliníkové profily jsem využíval už v dodávce, kterou používám pro přepravu nářadí,“ uvádí truhlář Marek. „Nyní jsem s jejich pomocí vytvořil také přehledný prostor do rodinného auta, které využíváme pro výlety s rodinou. Mám rád, když je ve věcech pořádek. Každý tak ví, kde co nalezne,“ dodává. „Manželka oceňuje, že se nyní do auta vejde mnohem více věcí, a můžeme tak jezdit na delší vzdálenosti. Odpadá stres při hledání drobností,“ říká Marek.

Pomocí hliníkových profilů se dají vytvořit personalizované prostory pro každé auto. Věci tak budete přepravovat bezpečně a bude jednodušší je třídit.