Ženu na mužích zajímá více faktorů, nejen chování, vzhled, oblečení a to, zda jí muž otevře dveře, podrží kabát nebo za ní zaplatí večeři. Důležitou součástí jsou také vlasy. Na ty dnes ženy často kladou velký důraz. Samozřejmě platí pravidlo, že co člověk to jiný názor. V tomto případě spíš co žena, to jiný názor. Obecně však můžeme říci, co se ženám až tak úplně nelíbí.

Důležitost vlasů

Dnes už není návštěva kadeřnictví jen doménou žen, ale stále víc a víc je navštěvují také muži. Návštěvu holičství vyměnili za kadeřnice, které poradí dobrý střih vlasů, tvarování, popřípadě mohou přidat pár tipů na péči o vlasy, aby byly krásné a lesklé. Jaké účesy nejsou u žen moc populární?

Zakrývání pleše

Nebo také maskování nedostatečného množství vlasů. Problém se ztrátou vlasů je pro mnohé muže problémem. Nechtějí se s tím smířit, mají pocit, že je to jeden z kroků stárnutí a ztráta vlasů jde mnohdy ruku v ruce se ztrátou sebevědomí. Pak v takovém případě muži sahají k maskovacím manévrům. A ženám se to až tak úplně nelíbí, zvláště pak, když si muži oblíbí takzvanou „přehazovačku“, která je všechno, jenom ne sexy.

Dlouhé vlasy

Málokterému muži dlouhé vlasy sluší. Ano, existují výjimky, které díky nim vypadají dobře a taky existují výjimky mezi ženami, kterým se dlouhé vlasy u mužů líbí. Mnohdy je však lepší zvolit stylový krátký sestřih.

Mastná ofina

Nejen mastné ofině, ale také obecně mastným vlasům ženy moc nefandí. Je to známka toho, že o sebe muž nepečuje, pro mnohé ženy mastné vlasy rovná se problémy s hygienou. Ještě když se mastná ofina zkombinujete s dlouhými vlasy.

Culíky nebo copánky

Také ve svém okolí vidíte muže, kteří mají vlasy smotané v culíku nebo copu? A nejlepší jsou ti muži, kteří mají temeni všehovšudy tři vlasy, ale na krku se jim „houpá“ apartní copánek. Tohle ženám rozhodně neimponuje.