Není žádným tajemstvím, že chutě mužů a žen se značně liší. A u výběru alkoholu to platí dvojnásob. Zjistěte, jakým alkoholickým dárkem uděláte radost ženě, a kterým naopak muži. A také jakých pravidel je vhodné se při jeho výběru řídit. Alkoholický dárek nemusí být žádné klišé, pokud budete jeho výběru věnovat dostatečnou pozornost.

Muži milují kvalitu

Chcete-li udělat muži radost alkoholickým dárkem, pak určitě vyhledejte prémiový alkohol. Největší úspěch sklidí především kvalitní destiláty, které mají muži v oblibě. Při výběru se zaměřte zejména na to, co daný muž nejčastěji popíjí. V oblíbenosti vede jednoznačně kvalitní karibský rum, který nejlépe chutná samotný nebo s kostkami ledu. V oblíbenosti nezaostává ani kubánský rum, který nachází uplatnění při výrobě koktejlů. Kromě rumu lze sáhnout také po whisky či bourbonu. Nejdůležitějším kritériem je jednoznačně kvalita, proto na to vždy myslete.

Čím udělat radost ženě?

Mohlo by se zdát, že alkoholickým dárkem uděláte radost pouze ženě, ale je to častý omyl, kterého se dopouští mnoho z nás. Při výběru alkoholického dárku je však třeba se více zaměřit na originalitu, proto nezapomeňte dárek hezky zabalit či zvolte originální lahev. Největší potěšení udělají ženě především kvalitní vína, které zaujímají v oblíbenosti jednoznačně přední pozici. Nejideálnější volbou jsou například tematické balíčky vín.

Udělejte radost lahvinkou i abstinentovi

Chtěli byste sáhnout po lahvince, ale víte, že dotyčný člověk by alkoholický nápoj neocenil, jelikož je abstinent? Nemusíte vůbec zoufat. Snadno vám s tím pomůže e-shop 1er.cz, který nabízí nejen kvalitní destiláty a vína, ale také široký sortiment vysoce kvalitních nealkoholických nápojů. Sáhnout můžete například po unikátních sirupech, limonádách Belvoir či ovocných šťávách Dietz. Vykouzlete úsměv na tváři oslavence i vy.