Ve světě žen se říká, že hodné holky se dostanou do nebe a ty zlé tam, kam chtějí. Je na tom něco pravdy? Muži často říkají, že by chtěli chodit konečně už s nějakou, která je hodná, která na ně nekašle, stará se, pečuje. A když takovou doma mají je to svým způsobem stereotyp, možná nuda? Začínají se nenápadně poohlížet po někom jiném. Po potvoře.

Potvory mají zelenou

Ano. Vztah s takovou holkou je totiž všechno, jen ne nudný a stereotypní. Nevíte, na čem s ní jste, umí vás vytočit do nepříčetnosti a pak stačí, když se jen svůdně zavrtí a rázem vás má na lopatce. Takový vztah je živý, pestrý a hlavně nepředvídatelný. Zažijete s takovou potvůrkou smršť, o jaké se vám nesnilo. Proč se to tedy vyplatí?

Má sebevědomí na rozdávání

Hodná holka je skromná, pochybuje o sobě a neví, zda si lichotku a pochlebování zaslouží, potvora ne. Ta si je vědoma svých kvalit, ví přesně, proč na ní chlapi letí. Má dlouhé nohy? Umí je vystavit v ultra krátkých šatičkách. Ví, že se líbí chlapům? Pak s nimi koketuje, jak jen může.

Je tak trochu sobecká

Myslí v první řadě na sebe a své zájmy. Chce povýšit v práci? Pak si za tím jde a nějaká morálka jí je ukradená. Že chce povýšit také kolegyně, která má dvě děti a je na ně sama? No a? Nepřetvařuje se, je za každé situace svá, neuhýbá.

Netlačí na pilu

Žije svobodným životem a do jisté míry se jí to líbí. Ve chvíli, kdy si s ní něco začnete tak automaticky nezačne plánovat budoucnost, děti, velký dům s laťkovým plotem. Rodinný život jí moc neříká, chce si užívat života a všeho, co jí to přináší.

Nestará se

Jdete pozdě? Neozval jste se celý den? Neptá se, nevyslýchá, nepídí se, kde jste byli, s kým, co jste dělali. Nečekejte od ní také kontrolní telefonáty a textové zprávy. Že se o hodinu nebo dvě zpozdíte? Nevadí. Není zvyklá čekat, pravděpodobně si ihned zorganizuje náhradní program a vy budete nakonec čekat na ni.