Protože nouzový stav stále trvá a děti neudám ani do školky ani babičce a nechci s nimi jít na nákup, nebo jinam, kde bychom mohli být nakaženi, jdeme jako obvykle na zahradu (ještěže ji máme). Děti tu mají super vyžití, máme pískoviště, houpačku, domeček a trampolínu. Co však nemáme a dost podstatně chybí, je plot. Starší syn už nikam neuteče a i když odběhne, vím, že se vrátí. Mladší je ale neřízená střela, u které člověk nikdy neví, co čekat. Jako obvykle jsme si společně hráli na trávě na sluníčku, když tu naše střela uviděla motýlka. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby se milý motýlek nevydal zrovna k silnici a náš drobeček za ním. Naštěstí to dopadlo dobře, chytila jsem ho včas, ale těch nervů, co člověk zažije… Tak jsem si řekla, že to by už stačilo, já chci plot a chci ho hned!

Jakmile jsem přesvědčila manžela, že už plot skutečně nelze odkládat a stal se prioritou číslo jedna, pustili jsme se do výběru. Nikdy mě nenapadlo, že existuje na výběr tolik různých typů oplocení. Bydlíme na venkově, takže jsme nechtěli žádný okázalý plot, stačí nám něco, co synové tak snadno nepřekonají. S manželem jsme nakonec vybrali betonový plot.

Líbilo se nám, že si sami můžeme navrhnout, jak má plot vlastně vypadat. Variabilní je u něj výška, tvar zakončení, barva i dekor, což nám perfektně vyhovovalo. Sestavili jsme si plot podle svého a i když máme poměrně členitý terén, montáž oplocení proběhla naprosto bez problémů a nyní jsme nadšeni. Plot je krásný, perfektně pasuje k domu, děti mi nikam neutíkají a ještě se o něj nemusíme vůbec starat. Prý má mít životnost několik desítek let, tak doufám, že až se plot bude muset jednou měnit, tak my už tu nebudeme 😀 Za mě mohu betonový plot jen doporučit, rozhodla bych se pro něj určitě znovu a určitě i včetně odborné montáže, kterou nám provedli montéři Kulkabex.