Zapomněla jste na svátek zamilovaných a nyní hledáte na poslední chvíli dárek, který by Vaší drahé polovičce udělat radost? Firma na zážitky Vás zachrání před neplánovaným zklamáním. Navíc Vám nabídne pestrou škálu tipů na ty nejoriginálnější dárky pro Vašeho milého. Veškerou aktuální nabídku na originální dárky objevíte zde www.firmanazazitky.cz.

Jízda ve Ferrari jako dárek k Valentýnu

Snad každý muž alespoň jednou zatoužil projet se v nejluxusnějším sportovním voze, kterým je bezpochyby italské Ferrari. Jízda ve Ferrari488 Spider tak může splnit tajný sen nejednoho muže. Valentýn je vhodnou příležitostí, jak říct Vašemu partnerovi, že Vám na něm skutečně záleží. Kvůli pracovnímu vytížení často zapomínáme na to říct protějšku během dne několik milých a láskyplných slov, místo toho naopak i vlivem stresu nemáte daleko ke konfliktům. Zapomeňte na jakékoliv starosti a udělejte radost jedinečnými zážitky. Ferrari 488 Spider Vás ohromí svými technickými vlastnostmi i schopností zrychlit z rychlosti nula na stovku za pouhé tři vteřiny.

Tipy na originální dárky k Valentýnu pro dva

Na Valentýna můžete mile překvapit také dárkem, který bude určen pro vás oba. Společně si můžete pochutnat na delikatesním menu nebo jen tak si odpočinout v luxusním wellness. Valentýn v Žižkovské věži pro dva, Valentýnský pobyt v design hotelu Antonie ve Frýdlantu nebo pětibodové degustační menu v Itálii jsou jen stručnou ukázkou toho, jak lze strávit svátek zamilovaných. Ať už se odhodláte k jakémukoliv zážitku, vždy máte jistotu, že originální dárky najdete pouze na internetovém portále Firmy na zážitky. Kdo ví, možná se do sebe ještě víc zamilujete.