Máte rádi dřevo a je v podobě masivního nábytku součástí vašeho domova? Pak se vám rozhodně budou líbit výrobky z e-shopu Amadea.cz, kde to masivním dřevem doslova žije. Koupíte tady nádherné dřevěné dekorace do domů i bytů, dřevěné svícny, vázy, truhlíky, ale také zmíněné dřevěné podnosy nebo třeba teď na Vánoce hodící se nejeden dřevěný betlém

Krásné dřevěné podnosy

Každý dřevěný podnos může být používán jak k servírování pokrmů, tak k ozdobení interiéru, když hezký podnos vystavíme do vitríny, na poličku nebo třeba na barový pultík navazující na kuchyňskou linku. Amadea.cz nabízí nádherné dřevěné podnosy, z nichž se dá vybrat jak jednoduché kousky pro každodenní použití, tak zdobené typy, které jsou úžasné pro speciální příležitosti.

Máte dospívající dítko, které toho příliš nesní? Nevíte už, jak mu předložit jídlo, aby se mu líbilo vizuálně, a lákalo ho jej sníst? Pak můžete koupit dřevěný podnos ve tvaru fotbalového hřiště a zkusit to s legrací i myšlenkou na to, co ho baví ve volném čase. Tento podnos je skvělým dárkem i pro vašeho manžela, tátu, bratra a všechny, kteří mají rádi fotbal.

Dřevěné podnosy mohou mít různé tvary a velikosti, jsou vyrobené z masivního dřeva, jsou kvalitní, pevné, vydrží vám mnoho let. Výborně se z nich jí, dopřát si můžete vše, nač si jen vzpomenete. 

Doplňte na stůl dřevěné podtácky

Máte stůl z masivu, a abyste ho nepoznamenali nechtěnými ornamenty od studených a horkých nápojů v hrnečkách a sklenicích, používáte podtácky? Pak zvolte stylově dřevěné podtácky, které budou dokonale ladit k dřevu, jako takovému. Tyto podtácky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, mohou být kulaté, obdélníkové, lze je koupit i v sadě s dřevěným stojánkem, jehož součástí může být malý svícen. 

Rozmanitost dřevěných výrobků je obrovská, přesvědčte se sami na Amadea.cz.