Mnozí lidé vždy v případě svátku, výročí nebo jiné události přemýšlí o vhodném dárku pro někoho ze svých blízkých. Originální řešení nabízí rodinná firma Frutiko, u které si můžete objednat netradiční dárek mamince, sestře, nebo babičce. Jedná se o ovocné kytice a bonboniéry, které jsou nejen krásné, ale také chutné a zdravé. Takovýto dárek můžete nechat poslat mamince či babičce ke dni matek, k životnímu jubileu, či k jiné příležitosti nebo třeba jen tak pro radost.

Nabídka netradičních dárků

Frutiko si zakládá na tom, že například květiny z ovoce připravuje přímo v den obdarování. Dotyčnou osobu tak můžete potěšit dárkem, který bude vzhledově krásný a navíc bude mít i lahodnou chuť. Ovoce bude vonět čerstvostí a dárek můžete nechat poslat mamince domů nebo i do práce. Jedná se o skutečně netradiční květiny vytvořené buď z čerstvého ovoce, ale také z muffinů nebo čokolády.

Objednání a dovoz

Netradiční dárek z Frutika pro svou manželku, milenku, maminku, babičku, sestru či jinou blízkou ženu si můžete objednat spolu s dalšími kyticemi online. Kurýr tento originální dárek doručí na určenou adresu v požadovaný den a dotyčné osobě jej předá i s písemným přáním k narozeninám pro ženu, či k svátku, anebo k Valentýnu. Samozřejmě si můžete dárek objednat i na svou adresu a poté jím potěšit sobě blízkou dámu osobně. Pracovníci Frutika objednaný dárek originálně zabalí, takže se z něj stane luxusní lahodné překvapení.

Dárek pro tatínka

Originálním dárkem z Frutika můžete potěšit i svého tatínka, dědečka, bratra, kamaráda nebo spolupracovníka. Záleží pouze na vás, jaký netradiční dárek pro tatínka či jiného muže zvolíte. Výběr je natolik pestrý, že si vybere úplně každý. Žádného chlapa neurazíte originálním dárkem v podobě kytice z klobás a uzenin. Spousta mužů je ovšem i na sladké, takže můžete objednat například glazovaný krémový dort z čokoládové pěny politý čokoládovou glazurou se zdobením. Z další pestré nabídky můžete vybrat například muffiny pro tátu, ovocnou bonboniéru, nebo barevnou kytici z ananasu, jahod, pomeranče. Jablka Granny Smith, kiwi a hroznového vína.