V těhotenství je spousta věcí, která se vám nelíbí nebo která vás mírně řečeno štve. Najednou už to není jen o vás, ale také o „podnájemníkovi“ v bříšku, který roste, vyvíjí se. A vás vlivem toho bolí klouby, protože je to větší zátěž pro tělo, bolí vás záda, jste unavenější, podrážděnější a trpíte výkyvy nálad. K tomu se přidá pomalé nabírání na váze, problémy se zapnutím oblíbeného kousku oblečení a je po nějaké radosti z těhotenství. Spousta věcí se dá vyřešit – záda se namasírují, únava zažene odpočinkem a oblečení se koupí těhotenské.

Móda pro nastávající maminky

Když se podíváte na fotografie, co měly oblečené naše maminky, když nás čekaly, pravděpodobně se jen usmíváte. Móda od té doby výrazně pokročila a už se nezaměřuje pouze a jen na ženy, které mají ideální míry, ale také na ty, které mají křivky či nějaké objemnější partie. Myslí se v módě také na těhotné ženy, které preferují nejen oblečení, které bude nejen pohodlné a komfortní, nikde nebude tlačit ani svírat, ale také oblečení, ve kterém se budou cítit dobře, ve kterém se budou líbit. Vybrat těhotenské šaty není zrovna nic jednoduchého. Nebo ano? Stačí vědět, kde hledat!

Náš tip: Pakliže umíte šít, můžete si vyrobit své mikinové těhotenské šaty. Budete mít jistotu originálního kousku a ostatní maminky vám je budou závidět. Na jejich výrobu bude třeba trocha trpělivosti a teplákovina s potiskem.

Internet je molo pro všechny

Na internetu najdete doslova všechno! Ať už sháníte informace o nejdelší řece světa, potřebujete vědět, kolik je jeden centimetr milimetrů nebo právě chcete najít vhodné oblečení pro těhotné. Konkrétně e-shop HappyMum je tím pravým, který vám pomůže. Jednoduše zde najdete těhotenské oblečení snad pro každou příležitost – sako, kalhoty, klasické džíny, trička, tuniky, kraťasy, svetry, šaty na běžné nošení, šaty na večírek nebo jinou společenskou událost. Jednotlivé kousky jsou navrženy tak, aby byly pro těhotné ženy nadmíru pohodlné, nikde netlačily. Zároveň myslí také na styl, vzhled a módní aspekt.