Šperky se lidstvo zdobí od nepaměti. V současné době je nabídka různých stylů a materiálů velmi různorodá. Jak tedy vhodně zkombinovat jednotlivé druhy šperků.

Tipy pro vás

Ideální je, pokud si pořídíte šperkový set. Může se jednat o komplet náhrdelníku a náušnic, který dokonale doplní náramek. Vše je ve stejném provedení a celý set tak působí elegantním a vkusným dojmem. Je vhodným doplňkem pro různé příležitosti. Jestliže však nakupujete šperky jednotlivě, nikoli v sadách, pozor na jejich možné překombinování. Při nákupu se snažte sladit podobný styl a především pak materiály.

  • Množství šperků

Vždy postačí dva, maximálně tři kousky naráz. Jestliže sáhnete do nabídky šperků výrazných, pak postačí pouze jeden. Může to být výrazný náhrdelník nebo to mohou být nápadné náušnice. Platí to i o prstenech.

  • Různé materiály

Chcete-li kombinovat šperky různých materiálů, volte obdobné barvy kovu nebo barevných kamínků, které jsou do šperků zasazené. Vhodná není kombinace příliš lesklých ozdob.

Vrstvení

Díky němu se dají využít jak různé styly šperků, tak u náhrdelníků i jejich rozdílné délky a síla. Chcete-li vrstvit náramky, pak použijte maximálně 3-4 kousky. Měly by se navzájem doplňovat. Náramek, pro jehož výrobu byl použit třeba křišťál, dokonale doplní jiný kousek vyrobený také z přírodního materiálu. Obdobnou barvu má třeba opalit. Jemně působí i růženín. Kousky by se měly nejen doplňovat, ale také nechat vyniknout. Společnou vlastností může být tloušťka náramků nebo právě materiál.

MAGIE PŘÍRODY

Tento e-shop nabízí originální šperky. Objednat si zde můžete dokonce i sady. Naleznete zde nádherné náramky, přívěsky i náušnice. Kromě šperků však nabízí i další zajímavé předměty- stromečky štěstí, lampy a svícny, solné produkty, YONI vajíčka, geody nebo třeba lapače snů. Kompletní nabídku naleznete přímo na e-shopu.