Dodávka je šikovný pomocník každého podnikatele. Společnost Nasedniajed na svém webu nabízí různé modely. Výhodou je řidičský průkaz skupiny B, neplatíte mýto a všechny modely z nabídky jsou připravené k okamžitému dodání. Jedná se o kvalitní české nástavby a vozy jsou vhodné i pro mezinárodní přepravu. Kromě toho mají nadstandardní výbavu a nízké provozní náklady. Základní informace o jednotlivých modelech získáte v poptávkovém formuláři na stránkách nasedniajed.cz.

Dodávka L3H1

Dodávka L3H1 je nový Opel Movano podvozek L3H1. Palivo je nafta, nádrž má objem 105 litrů, je v barevném provedení bílém. Základní výbavu tvoří airbag u řidiče, ABS, ESP a ASR. Šikovným pomocníkem je dálkově ovládané centrální zamykání, posilovač řízení nebo elektrické ovládání předních oken. Palubní počítač je přehledný a snadno se ovládá. Pohodlnou jízdu podpoří výškově nastavitelný volant nebo výškově nastavitelné sedadlo u řidiče, které je navíc opatřené loketní opěrkou. U spolujezdce je umístěná dvoumístná lavice. Samozřejmostí je plnohodnotné rezervní kolo.

Do příplatkové výbavy zahrnuté do ceny vozidla patří třeba manuální klimatizace opatřená pylovým filtrem, vyhřívané sedadlo řidiče, které oceníte během mrazivého období, prodloužená kabeláž pro přestavby a další. Podrobnosti naleznete na webu společnosti.

Opel Combo

Opel Combo patří mezi nové modely. Do jeho základní výbavy patří ESP, ABS s brzdovým asistentem, airbag u řidiče, centrální zamykání opatřené dálkovým ovládáním, automatické zapínání světel, elektrické ovládání předních oken, palubní počítač a informační displej. Pohodlnou jízdu nabízí sedadlo řidiče, které se dá nastavit do šesti směrů a je opatřené bederní opěrkou, a výškově nastavitelný, komfortní volant. Určitě využijete i odkládací prostor nacházející se pod sedadlem řidiče. Více podrobností k tomuto modelu naleznete na stránkách společnosti.