Máte novou přítelkyni, která je fajn, chodíte s ní do kina, na večeře, na drink. Přemýšlíte, že by bylo dobré se posunout dál, udělat další krok a ukázat své vyvolené, kde to bydlíte. Jenže, co když se ve dveřích vyděsí a s křikem uteče? Přeci jen, jste zvyklý žít sám, na nějaký ten úklid není moc času.

Dejte si záležet

Aby vám neutekla hned ode dveří, musíte se na její návštěvu pořádně připravit. Jít do detailu, protože těch si ženy všímají. Stačí jí jen nenápadně se rozhlédnout a vidí, že ve dřezu se povaluje špinavé nádobí, koš přetéká špinavým oblečením, prach se na televizi kupí a ta fotka, kterou máte v rámečku v rohu a kde objímáte jinou ženu (byť je to vaše sestra) jí taky neunikne. Jak se tedy na tuto vzácnou návštěvu připravit?

Úklid

V první řadě je nutný úklid, nebojíme se říct generální úklid. Umýt nádobí tak, aby se z něj dalo jíst, vycídit pořádně koupelnu, utřít vrstvy prachu, špinavé oblečení taktně nacpat do skříní. Důležité je viditelné věci odklidit a uklidit. Do úklidu patří samozřejmě také čisté a voňavé povlečení, pokud si nechcete celý večer prohlížet sbírku motýlů.

Zajistit si klid

Toto pravidlo platí ve chvíli, kdy bydlíte s partou svých kamarádů, se spolubydlícími nebo dokonce s rodiči. Chcete-li si i přesto vzít svou slečnu k sobě, pak si návštěvu naplánujte na dobu, kdy budete v domě nebo bytě sami. Pro klidnější večer se také ujistěte, že vás dál nikdo nebude rušit.

Hygiena

Nejen svůj byt a dům musíte uklidit, ale neměli byste zapomínat také na sebe. Pořádná očista těla je také důležitá. Sprcha, sprchový gel a následně nějaký ten deodorant spolu s parfémem jistě zvýší váš kredit a vaše šance na příjemně strávený večer.