Single je v dnešní době takřka trend. Jste sami, žijete si podle vlastních pravidel, přesvědčení a děláte jen to, co vy sami chcete. Nemusíte se tak nijak omezovat, dělat kompromisy a podobně. Nikdo není rád sám, to je víc než jasné. Zkuste se však na tu situaci podívat pozitivně. Proč je dobré být single?

Single? V tvých letech?

Také obracíte oči v sloup, když se vás ostatní ptají, zda někoho máte? A když řeknete, že ne, vidíte ty soucitné pohledy, které vám naznačují, že je to opravdu hrozné, že ve svých letech jste ještě sami. No a co? Ne každý touží mít děti, dům se zahradou a bílým laťkovým plotem a psa. Hledejte pozitiva! Co je dobrého na tom být single?

Jen vy

Nyní jste pánem svého času. Ve vztahu je všechno o kompromisu, musíte se umět společně domluvit. Máte zcela jinou představu o tom, jak trávit své volné dny? Nebo toužíte navštívit nějakou zemi či památky? Pak je na to právě teď ta nejlepší chvíle.

Čas na kariéru

Když máte partnerku, trávíte všechen volný čas s ní. Práce představuje jen zdroj obživy, a jakmile je to možné, rychle z ní vypadnete. Žádná práce navíc, tím pádem žádný postup v kariéře. A pamatujete si, že když jste do firmy nastupovali, plánovali jste rychlý postup na manažerskou pozici? Ve chvíli, kdy jste single, máte čas zapracovat na své kariéře a posunout se dopředu.

Čas na sebe

A tím nemyslíme jen poflakování na gauči. Máte čas na cvičení, výlety, rodinu, své kamarády. Můžete začít pravidelně sportovat, zdravě jíst a tím posílit své zdraví nebo formovat postavu. Můžete také trávit svůj volný čas s kamarády, rodinou a podobně.

Investice do vzdělání

Mimo to se můžete vzdělávat. Chodit na různé kurzy, angličtiny, doplnit si vzdělání nebo získat potřebný kurz pro posunutí se kupředu v práci. Vzdělání je tou nejlepší investicí a kdy jindy na sobě začít pracovat, když ne nyní?