Muži se rádi pyšní svou přítelkyní a tak není divu, že se vedle nich objevuje mladá, krásná slečna s bezchybnou postavou, mladistvým úsměvem, vitalitou a nespoutaným mládím. Vždyť příběh, kdy muž odešel od rodiny k mladé milence je znám snad všem na světě. Jenže vše má svůj rub i líc.

Vysoké nároky

Mladé holky mají vysoké nároky. Chtějí často žít pohodlný život, který jim má právě muž dopřát. Chtějí si užívat a obecně se pak projeví tak, jak jste je předtím neznali. Brzy zjistíte, že to není žádný med chodit s takto mladou holkou. Co takhle starší žena? Taková čtyřicátnice může být mnohem lepší partnerkou.

Do ničeho vás nenutí

Mladé ženy chtějí vedle sebe mít muže, který bude nějak vypadat, který se bude udržovat. Starší partnerka naproti tomu sama bojuje s nepříliš ideální postavou, může sice cvičit a udržovat se, ale stojí jí to víc práce. A když jako muž přehlédnete nějaké to kilo navíc nebo ochablou pokožku, nebude vás hnát každý den do posilovny.

Není stíhačka

Starší žena ví, jaký poklad ve vás má. Mladého muže, který by na každém prstě mohl mít dvě mladé kočky. Proto není žádná stíhačka, nebude vás sledovat, rozhlížet se po jiném a lépe situovaném muži.

Nechce nic platit

Ženy se rády nechávají rozmazlovat drobnými dárky, večeřemi, květinami. Mladé slečny však na údržbu potřebují spoustu věcí. A přirozeně si budou chtít užívat a za vaše peníze. Starší žena obvykle má svou vlastní kariéru, konto a práci. Nebude z vás tahat prachy, naopak vás čas od času někam pozve.

Neptá se na budoucnost

Kam náš vztah směřuje? Co rodina? Svatba? Děti? Dovolená v Bulharsku? Toto jsou otázky, které patří k mladým slečnám. Starší ženy toto nepotřebují, v životě si již něco prožily, často děti mají. Chtějí si jen užívat.