Hlavní město Praha nabízí relaxaci a zábavu ve dne i v noci. Můžete se rozptýlit v některé z desítek restaurací, hospod, kaváren či vináren. Málokteré evropské město nabízí tolik možností kulturního vyžití. Hustá síť divadelních scén, které nabízejí nejrůznější repertoár, uspokojí každého diváka, který si může vybrat podle svých představ i momentální nálady.

Rovněž příznivci filmu si přijdou na své díky mnoha kinům, ať už se jedná o biografy artové, či multikina s komfortním posezením. Večer nebo i celou noc můžete strávit třeba při vynikající živé muzice v některém jazzovém klubu, z nichž nejznámější je Reduta na Národní třídě nebo Jazz & Blues Club Ungelt na Staroměstském náměstí.

Zábava spojená s občerstvením

Tuto kombinaci najdete v celé řadě pražských hospod. Pro rodilé Pražáky, ale hlavně pro tuzemské i cizí návštěvníky Prahy je největším lákadlem restaurace „U Fleků“ nedaleko Národního divadla. Při pravidelném kulturním programu si můžete pochutnávat na staročekých pokrmech a zapíjet je tradičním černým ležákem. Pobavit se můžete i v dalších pověstných pražských hospodách, jako například „U Pinkasů“, „U Kalicha“ nebo „U tygra“. Zejména v centru je největší výběr zábavy a povyražení všeho druhu.

Noční podniky

Pro mnoho lidí je skvělou příležitostí k odreagování páteční a sobotní noc. Příjemnou atomosféru, skvělá jídla, drinky a výbornou zábavu poskytují mnohé bary či kluby. Můžete si v nich i zatančit při bezvadné živé hudbě a vytrvalci se mohou bavit třeba až do pozdních ranních hodin. Velmi vyhledávané jsou obzvláště Prague strip clubs, kterých je zde celá řada.

Jak se orientovat?

Pokud chcete navštívit Prahu za účelem zábavy a povyražení a nevíte kam jít, je vám na internetu k dispozici skvělá služba v podobě web průvodce. Na stránkách pragueforadults.com najdete seznam nejlepších heren, nočních klubů, barů, hospod, restaurací, zábavních podniků a jiných zařízení. U mladé generace si získal oblibu například Nebe-Coctail & Music bar nebo Buddha bar. Pánové si přijdou na své v podniku Sweet Paradise, v Neon klubu a dalších podnicích, jejichž adresy a otevírací doby jsou na webových stránkách uvedeny. Erotic massage Prague je velmi vyhledávanou frází mezi dospělými. Můžete si třeba s partou přátel naplánovat noční „jízdu“ Prahou po vyhlášených podnicích či hospodách a ochutnávat jejich typická piva či drinky.