Není vůbec snadné najít značku jednorázových dětských plenek, se kterými jsme každý den spokojeni. A nejen přes den, ale i v noci. Mnohdy jsme zklamaní, když za balík plen zaplatíme i 500 Kč, a pak zjistíme, že byť by mělo jít o kvalitní plenky, tyto se hned trhají, pojmou málo tekutiny, snadno protečou a stane se nehoda. Nic z toho vás nečeká, když vsadíte na jednorázové dětské plenky a plenkové kalhotky Dada.

Značka Dada a její levné, ale kvalitní jednorázové dětské plenky

Dada pants 4 i Dada jednorázové dětské plenky jsou vyráběny primárně pro polský trh. U nás si ale získala nespočet spokojených rodičů a dětí, a to už před mnoha lety, a toto si stále drží. Ti, kteří zkusí některé ze třech typů jednorázových plenek, už nechtějí jiné. S Dada jsou spokojeni všichni.

Plenky Dada se vyrábí v sériích Extra soft, Extra care a Pure care. Vyberete i dětem, které mají obzvlášť jemnou nebo citlivou pokožku a doteď vás trápily opruzeniny, zarudlá pokožka, nebo jiné nepříjemné kožní potíže.

Kromě Dada pants a jednorázových plenek jsou k dostání i vlhčené ubrousky této značky. Vše koupíte v zavedeném a ověřeném e-shopu Kupplenky.cz, kde jsou často různé slevové akce, takže za už tak levné plenky ještě víc ušetříte. Teď aktuálně můžete na první nákup získat 50 Kč slevu. Ušetřit můžete i tím, že koupíte mega balení plenek Dada a rovnou si koupíte dvě nebo tři balení, když budou v akci. Platí, že pro maličká miminka raději nekupujeme příliš plen stejné velikosti do zásoby, protože novorozenci a maličká miminka rychle přibývají. Když už máte ale dítko dvouleté, tady si můžete zásobu směle udělat.

Podívejte se na vlhčené ubrousky, látkové plenky, kozí mléko, kojenecké potřeby, také plenkové dorty nebo třeba potřeby pro maminky, umělé mléko a výživu a další na Kupplenky.cz. Najdete obchod, kde se budete rádi vracet.