Potřebujete doručit vaši zásilku do zahraničí a nevíte na koho se obrátit? Nebo vám odmítli zásilku doručit z důvodu její nadměrnosti? V tom případě můžete využít služeb přepravní společnosti Emons, která patří k mezinárodně uznávané společnosti. Ve světě má přes 90 poboček a díky své perfektní logistice je schopna doručit téměř jakoukoliv zásilku, kam si vyberete. A proč se rozhodnout právě pro společnost Emons?

Rychlé a kvalitní dodání

Předností společnosti Emons je především rychlé a kvalitní dodání zásilky. Pro přepravu zásilek využívá moderní a odborné logistiky. Rychlost a kvalitu také zvyšuje využívaná metoda dopravy, kterou je přeprava palet. Máte tak zaručeno i nepoškození zásilky během přepravy. Pro nejrychlejší dopravu pak můžete zvolit expresní zásilkovou službu, která vám zajistí doručení zásilky ve stanovený čas. Ne nadarmo disponuje společnost Emons certifikovaným systémem managementu kvality.

Online sledování zásilky

Svoji zásilku můžete během přepravy sledovat přímo z domova, a to díky službě online sledování zásilek a balíků. Tato služba je samozřejmě zcela zdarma. Získáte tak naprostý přehled v tom, kde se vaše zásilka nachází. Mezinárodní přeprava od společnosti Emons vám navíc zajistí nejen přepravu běžných zásilek, ale i atypických a nadměrných. Tudíž se na ně můžete obrátit kdykoliv.

Celní služby

Společnost Emons vám pomůže také vyřídit clo a celní řízení, které je typickou součástí mezinárodní přepravy. Nabízí možnost nechat převést veškeré vyřizování na sebe. Díky tomu tak získáte větší jistotu a spolehlivost přepravy zásilek, snížení nákladů a zamezení chyb v clení. Kromě snadného celního řízení vám může nabídnout i celní poradenství a další dovednosti v oblasti celních služeb.

Získejte spolehlivého partnera pro přepravu zásilek i vy.