Ač ženy neustále naříkají, že jim muži nerozumí, že touží dostat je jen do postele a poté s nimi už dál nekomunikují, není to tak úplně pravidlem. Ve světě mužů je docela dost těch, kteří mají o ženu opravdový zájem, jejich city jsou upřímné a jsou to právě ženy, které je umí šikovně zranit a jejich už tak narušené sebevědomí rozcupovat na nejmenší kousíčky. Muži poté přemýšlejí, co udělali tak špatného, proč se k nim daná žena chovala tak, jak se chovala. Mnoho z nich na ženy obecně zanevře a stanou se právě těmi, o kterých se ženy nevyjadřují zrovna lichotivě.

Pozice kamaráda

„Promiň, budeme jen kamarádi. Jsi fajn, ale jen kamarád. Ty mi tak rozumíš, jsi skvělý kamarád“ pomalu, abyste to slovo začali nesnášet! Zejména, když jej vaše vyvolená používá zrovna v tomto kontextu. Po několika schůzkách, kdy to vypadalo nadějně a vy už se vidíte po jejím boku, přijde ona sprška v podobě kamaráda. Není to nic, co muži chtějí slyšet, ale ani ženy toto nechtějí slyšet v opačném případě. Proč to brát pozitivně? Nemusíte ze slova kamarád mít osypky, zkuste toho využít! Jaké výhody může mít takové kamarádství se ženou?

Porozumění ženám

Když uslyšíte, budeme jen kamarádi, nemusí to být to nejhorší. Můžete se naučit mluvit se ženami, poznat trochu víc jejich svět a jejich myšlení. Přicházíte do kontaktu jen s maminkou, kolegyněmi staršími nebo babičkou? To nejsou zrovna ty „pravé kamarádky“. Minimálně jedna se v životě stoprocentně bude hodit, protože vám může říci, kde děláte chybu, kde je to špatně, co je dobré zlepšit a mnoho dalšího. Natrénujete komunikaci s ženami, zjistíte, že to není zas o tolik jiné. A kdoví, třeba se může z obyčejného kamarádství později vyklubat něco, v co jste doufali na začátku. A to přeci za pokus stojí!