Itálie je oblíbenou zemí k trávení dovolené. Někdy je však obtížné sehnat takové ubytování, které by vyhovovalo všem vašim požadavkům a preferencím. Jednou z možností, kterou má každý český občan díky italicahomes.com/cs, je využít prodej domů v Itálii. Vlastnit nemovitost v Itálii nemusí být tak nereálně. V Itálii žije mnoho expatů, a mezi nimi mnoho Čechů. Vlastnit nemovitost v Itálii s sebou přináší mnoho výhod.

Skvělé klima

Pokud se přestěhujete do Itálie, můžete vyměnit 1500 hodin slunečního svitu v České republice za více než 2000 v Itálii. Představte si, že můžete sedět na balkoně nebo na zahradě s drinkem až do listopadu nebo trávit léto na pláži nebo prozkoumávat místní trhy – klima je klíčem k la dolce vita. Není neobvyklé, že někteří lidé tráví jen zimu v Itálii a přes léto dům pronajímají turistům. Možností, jak využít nemovitost v Itálii je mnoho.

Většina Itálie má středomořské klima s chladnými vlhkými zimami a horkými suchými léty. Nejmírnější počasí je podél pobřeží a v jižních oblastech, včetně ostrovů Sicílie a Sardinie. Zimní teploty na jihu jen zřídka klesají k bodu mrazu, zatímco léta často dosahují 35 °C nebo více. Do hor může studený vzduch ze severní Evropy přinést sníh, a to dokonce až na jih k Etně na Sicílii. V Itálii je 294 lyžařských středisek, především v italských Alpách na severu.

Náš tip: Zpětný leasing je způsob, jak můžete vyřešit své finanční problémy prodejem nemovitosti bez ztráty střechy nad hlavou.

Každé roční období dodává krajině krásu, včetně polí s mákem a slunečnicí, podzimního listí, zasněžených hor a letních pláží. V Itálii víte, že budete mít spoustu slunečného počasí, abyste si mohli naplánovat letní dny.

Nejen to je důvodem, proč naši němečtí sousedé investují do nákupu domů, bytů nebo pozemků v Itálii a hledají například immobilien in der Toskana. A to vše prostřednictvím webu italicahomes.com.