Vykonáváte zaměstnání, které je pro vaše zdraví rizikové? Jste často ohroženi rizikem úrazu? Vyhýbejte se tomuto riziku preventivně a pořiďte si kvalitní ochranné pracovní pomůcky, popřípadě kvalitní obuv, která vás během výkonu práce ochrání.

Ochranné pracovní pomůcky

Ochranné pracovní pomůcky ocení především osoby, které vykonávají rizikové zaměstnání ve ztížených podmínkách, které mohou být zdraví nebezpečné. Ochranné pomůcky tak ocení především svářeči, kováři a další. V ideálním případě by svářečům neměli chybě zástěry, rukávníky či kamaše. Kováři jistě ocení kvalitní zástěry, nákoleníky, podložky, zápěstní řemínky a další pomůcky. Praktickou pomůckou jsou také brašny, do kterých uschováte veškeré potřebné náčiní či pracovní pomůcky.

Pracovní obuv

Zapomínat byste při výkonu zaměstnání neměli ani na kvalitní pracovní obuv. Právě tu vám nabízí Repa cz. Mimo jiné na jejich stránkách najdete nabídku pracovních pomůcek pro svářeče, kováře, pracovní rukavice či obuv značky Prestige. Výrobky této firmy splňují vysoké standardy kvalitní české výroby, která je navíc posílena tradicí a zkušenosti zlínského regionu, kde má zpracování kůže a výroba obuvi dlouholetou tradici. Vybrat si zde můžete kvalitní pracovní obuv, ale i obuv pro volný čas a turistiku. Obuvi nechybí nástřiková podešev, která má výborné vlastnosti a tlumí nárazy při chůzi. Obuv je celokožená a nohu kvalitně chrání.

Obuv Prestige

Hledáte-li obuv spíše na volný čas či k běžnému nošení, je pro vás vhodnou obuv Prestige. Na stránkách najdete rozmanitou nabídku obuvi této značky a to pro ženy, muže i děti. Obuv značky Prestige je vyráběna na Zlínsku a lze ji využít k běžnému nošení, sportování, turistice apod. Z pestré nabídky si vyberou dospělí i děti.